fbpx

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Przygotowanie samochodu do sprzedażyRynek samochodów używanych pęka w szwach. Na portalach ogłoszeniowych roi się od ofert samochodów w różnym stanie i skrajnie różnych cenach. Kupujący coraz rzadziej dają się nabrać na najniższą cenę, zaczynają szukać samochodów w dobrym stanie technicznym i ładnie wyglądających. Regularnie serwisując swój samochód jesteś pewien, że jego przyszły właściciel nie będzie miał z nim żadnych kłopotów i doceni stan techniczny pojazdu… ale "ludzie kupują oczami”. Nawet doskonały technicznie samochód niemal od razu przegrywa batalię z tym ładnie wyglądającym. Powierz nam swój samochód, a przywrócimy mu blask, który natychmiast przyciągnie klienta i to za cenę dużo wyższą niż średnia dla danego modelu i rocznika.
Umyjemy i odświeżymy (wypolerujemy) lakier, przywrócimy nielakierowanym elementom plastikowym dawny blask, wyczyścimy felgi i zabezpieczymy opony. Wyczyścimy tapicerkę, plastikowe elementy we wnętrzu, szyby, wyozonujemy wnętrze.

Na indywidualne życzenie rozszerzymy zakres prac, dodatkowo wykonamy profesjonalne zdjęcia, stworzymy opis do ogłoszenia.

Zyskujesz:

  • większe zainteresowanie ofertą
  • większy zysk
  • szybciej sprzedany samochód
  • więcej czasu dla siebie

© 2017 TAG SYSTEM Tomasz Gącerz

National CPR Association Certification