Pielęgnacja wnętrza

Kurz i brud w zakamarkach deski rozdzielczej, plamy na siedzeniach i dywanikach są nie tylko nieestetyczne, ale przede wszystkim są przyczyną nieprzyjemnego zapachu oraz miejscem rozwoju bakterii i grzybów (np. rozlane napoje na siedzenia lub podłogę). Odpowiednia pielęgnacja wnętrza, polegająca na dokładnym umyciu deski rozdzielczej i wszystkich jej zakamarków oraz ekstrakcyjnym praniu tapicerki (fotele, wykładzina pod nogami), spowoduje, że otaczające Cię wnętrze samochodu stanie się nie tylko estetyczne, a co ważniejsze przestanie być źródłem chorobotwórczych bakterii i grzybów.
Dodatkowo, po wyczyszczeniu wnętrza pojazdu – ozonujemy je. Ozonowanie jest rodzajem dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających, likwiduje nieprzyjemne zapachy oraz zagrażające zdrowiu mikroorganizmy, wirusy oraz zarodniki pleśni.

Tapicerka skórzana

Wnętrze samochodu posiadającego skórzaną tapicerkę ma swój niepowtarzalny klimat. Wydawać by się mogło, w kontekście całej gamy domowych sposobów jakie można znaleźć w internecie, że czyszczenie skórzanej tapicerki nie stanowi żadnego wyzwania. Niestety nie jest to prawda, a skutki niewłaściwego działania mogą być niezwykle trudne do usunięcia, a co za tym idzie kosztowne. 
Tapicerka skórzana wymaga regularnego czyszczenia i impregnacji co zapobiega wysuszeniu skóry i powstawaniu pęknięć i przetarć.  Stosujemy wysokiej jakości dedykowane dla skórzanych tapicerek samochodowych preparaty światowego lidera w dziecinie naprawy i pielęgnacji skóry. Wyczyszczona w ten sposób tapicerka nie tylko ładnie wygląda, ale odzyskuje naturalną miękkość.